Vampire Coffin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Locul unde vampirii se vaneaza intre ei.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyLun Dec 07, 2009 11:07 pm

Cercetez cladirea , pasesc plictisita pe scari facand zgomot din cauza tocurilor, le faceam intentionat ca sa am ce face ,adica ca sa ma bat cu cineva ...era prea plictisitor chiar si aici .Auzind tot felul de chitaieli de la soareci sau sobolani... ma plimbam cu mana prin panzele paianjenilor, placut...
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyLun Dec 07, 2009 11:09 pm

Stateam pe scarile de la subsol fumand tacut si linistit o tigare
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyLun Dec 07, 2009 11:32 pm

Simt pe cineva dar nu ii dau importanta si cobor in continuare...
Ma impiedic ca tampita si cad in fund apoi cu capul dat de perete ...
-Auch!!La naiba ...uhm,imi frec eu capul si imi musc buza.
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 6:51 pm

-Oi,esti bine?
O intreb eu aruncand tigarea,ajutand-o
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 7:34 pm

-Mdeah sunt bine,spun eu frecandu-mi cacpul .
Privesc spre tip in ochi si clipesc un pic tacand .
-Huh...
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:20 pm

-Scuze,n-am stiut ca mai are cineva obiceiul sa mai vina pe-aici
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:36 pm

-E, lasa nu-i nimic ,spun eu catre el cu chipul in jos si ridicandu-ma .
Imi sterg haina de praf si oftez.
-Stai aici ?Eu si asa merg jos sa vad ce mai e nou pe acolo.
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:38 pm

Am dat indiferent din umeri
-Am venit doar sa fumez...
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:43 pm

-Ok, spun eu si continui sa cobor dandu-mi cateva fire de par pe spate .
Ma uit cat de cat cu coada ochiului catre el apoi in jos.
"Huh...ce tip..."
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:45 pm

M agandeam s ao urmaresc insa am lasat-o balta.Nu vroiam sa ma bag in treaba ei.Mi-am aprins alta tigare,asezandu-ma plictisit pe trepte
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:47 pm

Ma plimbam pe holuri, pasind ca de obicei usor incercand sa fiu cat mai silentioasa. Ochii mei rosii reflectau usor lumina de afara, nu mai stiam, era a soarelui sau a lunii...inca putin si ajungeam la subsol...ma intrebam ce e pe acolo.
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:54 pm

Am simtit o persoana apropiindu-se insa nu am bagat in seama prea mult
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:54 pm

Kyky cobora la subsol neavand ce sa faca in camera ei. Era foarte intuneric pe acolo asa ca trebuia sa aiba grija
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:56 pm

Am inceput sa cand , aveam o voce cam pitigaiata dar nu imi pasa , imi inchid ochi si cobor in continuare invartindu-ma si pasind pe varfuri acum tinand ritmul melodiei care o cantam de cand eram mica ...
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:56 pm

M-am apropiat de subsol, simteam prezenta cuiva asa ca m-am uitat atenta. Era un tip, am strambat usor din gura ghemuindu-ma langa usa si privind in jos.
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:57 pm

-Nu ai de gand s atreci?
O intreb eu pe fata de la usa,fara a privii la ea ci fix in fata
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 8:59 pm

-Mnu...nu ma intereseaza ce e acolo...i-am raspuns fara sa ma uit la el ci adanc in subsol. Vocea mea subtire auzindu-se intr-un usor ecou melodic.
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:00 pm

Imi deschid ochi si privesc in sus vazand lucind in intuneric picaturi de apa pe o panza de paianjen... incep si ma urc pe perete si ma ghemuiesc privind incantata panza .
-Ce as fotografia asta ...
Privesc in alt loc al panzei si vad paianjenul cum mananca o musca .Dragut!spun eu .
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:01 pm

Am stins tigarea hotarandu-ma sa cobor si eu incepand sa pasesc pe scari in jos
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:03 pm

Ma uitam in jos, o vedeam pe Kyky si pe el, cel care cobora. M-am apropiat si m-am asezat in locul in care statea inainte baiatul.
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:05 pm

Stau cocotata si privesc in continuare scena .
Imi pun mainile in san si stranut .
-Hapciu!!spun eu apoi imi pun mana la gura.
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:06 pm

-Sanatate
Raspund eu oprindu-ma in dreptul fetei,privind in fata
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:08 pm

As fi vrut sa spun si eu sanatate, dar credeam ca glasul meu nu s-ar fi auzit pana acolo...m-am ghemuit pe treapta sprijinindu-mi capul de genunchi gandindu-ma...
Sus In jos
Nioissa Kiriban

Nioissa Kiriban


Mesaje : 50
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:09 pm

-Huh?!Mersi, spun eu privind catre el.Ce te-a facut sa faci o mica plimbare?spun eu coborand langa el zambind schitat.
Sus In jos
Taigo

Taigo


Mesaje : 165
Data de înscriere : 07/12/2009

Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? EmptyMar Dec 08, 2009 9:09 pm

-Plictiseala
Raspund scurt privind-o cu coada ochiului
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty
MesajSubiect: Re: Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?   Fum-Vanatoare-Dragoste... ce? Empty

Sus In jos
 
Fum-Vanatoare-Dragoste... ce?
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ((Vanatoare))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Coffin  :: ▼Casa bantuita▼ :: Subsol-
Mergi direct la: