Vampire Coffin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Locul unde vampirii se vaneaza intre ei.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Trepte, reci, reci...frig...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 8:50 pm

Coboram treptele, pasii mei auzindu-se in ecou incontinuu. M-am asezat pe o treapta langa balustrada sprijinindu-mi capul pe maini si uitandu-ma imprejur. Ce plictiseala...
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 8:53 pm

Kyky iesi din casa coborand si ea scarile. Era mai intuneric asa ca avea grija sa nu se bata de cineva sau sa cada
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 8:54 pm

Ochii mi-au devenit rosii. Am privit cu atentie persoana care cobora scaprile. Nu aveam chef sa lupt cu cineva atunci, mi-am lasat privirea in jos si am oftat.
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 8:56 pm

Kyky simti prezenta altei persoane dar nu o prea baga i seama continuand sa mearga
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 8:57 pm

Aveam o fata serioasa uitandu-ma cat mai atent la persoana care cobora. Ii masuram miscarile, incercam sa vad ce fel de persoana e....
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 8:59 pm

Kyky obserrva persoana si se duse mai aproape de ea
-Salut
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:00 pm

Mi-am coborat privirea uitandu-ma cu coada ochiului la ea.
-Hey...i-am raspuns zambind ca pentru mine.
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:03 pm

-Esti de mult timp aici?zise roscata privind-o
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:05 pm

-Mnu...doar ce am venit...cu vreo cateva minute inainte sa cobori tu...i-am raspuns privind-o.
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:05 pm

-Sper ca nu te deranjez.. zise ea zambind scurt
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:08 pm

-Nici vorba...i-am spus zambindu-i. Apropo, eu sunt Nyuu, iar tu ? am intrebat-o privind-o foarte atenta.
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:10 pm

-Eu sunt Kyky.. zise ea zambind
-Incantata
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:12 pm

-Le fel...i-am raspuns surzand...
"N-am nici cea mai vaga idee despre ce sa vorbesc..."
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:14 pm

-Pot sa stau aici cu tine?zise ea privind-o
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:15 pm

Am inceput sa chicotesc...
-Normal ca poti, eu nu te opresc, doar nu e proprietatea mea...
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:15 pm

-Pai da dar poate vreai un moment de singuratate.. sua stiu eu
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:17 pm

-Imi place sa am companie, nu-mi place cand sunt singura...i-am raspuns zambind.
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:18 pm

-Aa bine atunci.. eu cateoodata simt nevoie sa stau singura.. doar cand ma macina gandurile si amintirile
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:19 pm

M-am uitata spre ea...
-Acum de exemplu ? am intrebat-o crezand ca poate ar fi vrut sa plec.
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:24 pm

-Aa nu.. sa nu crezi ca as vrea sa pleci.. doar ca am niste amintiri in zilele ploioase sau urate.. dar aucma sut bine.. scuze daca ti-am dta o impresie ciudata
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:27 pm

-Nu-i nimic...i-am pus scotand limba copilareste. Mi-am strecurat usor mana prin aprul ei.
-Scuze, simteam nevoia...
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:30 pm

-Aa nu e nimic.. sunt obisnuita cu chestia asta.. toti ma intreaba daca e natural
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:31 pm

-Mnu, vroiam sa vad cat de matasos e si trebuie sa te felicit, e foarte ingrijit, i-am raspuns zambind.
Sus In jos
Kyky Ignis

Kyky Ignis


Mesaje : 44
Data de înscriere : 07/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:33 pm

-Eh mersi.. e averea mea.. zise ea zambind
Sus In jos
Nyuu

Nyuu


Mesaje : 117
Data de înscriere : 08/12/2009

Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... EmptyMar Dec 08, 2009 9:34 pm

Am inceput sa chicotesc privind-o, apoi uitandu-ma in alta parte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trepte, reci, reci...frig... Empty
MesajSubiect: Re: Trepte, reci, reci...frig...   Trepte, reci, reci...frig... Empty

Sus In jos
 
Trepte, reci, reci...frig...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire Coffin  :: ▼Casa bantuita▼ :: Scari-
Mergi direct la: